Hakkımızda

Water Flow Su Arıtma Sistemleri

18 yılı aşkın bir süredir su arıtma sektöründe faaliyet gösteren firmamız, deneyimli kadrosu, imalat ve teknik servis ekibi ile sayısız projelere imza atmaktadır. Tüm çalışanlarımızın katılımı doğrultusunda sürekli gelişim ile müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetlerin sunulmasını hedefleyen ve kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız içme-kullanma suyu, ev tipi arıtma cihazları, endüstriyel ürünler ve su yumuşatma ünitelerin satış, montaj ve teknik servis hizmetlerini başarıyla yürütmektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren hizmet veren ve kalite den hiç ödün vermeyip, müşteri memnuniyetini beraberinde getirdiğine inanan firmamız benimsediği bu anlayışla sektöründe lider olma yolunda ilerlemektedir.

Kaliteli ve zengin ürün portföyü bulunan firmamız, müşterilerimize satış ve satış sonrası hizmetleri verecek şekilde teknik donanıma sahiptir. Satışını gerçekleştirdiğimiz Water FLOW markalı ürünlerin tamamı, kalitesi ve teknik yeterliliği ile firmamızın garanti güvencesi altındadır. Firmamız kaliteye verdiği önemi ve başarılı çalışmalarını, almış olduğu yeterlilik belgeleri ve sertifikalar ile belgelendirmiştir.

Periyodik Bakım, Yedek Parça ve Onarım Hizmetleri

Firmamız, kurmuş olduğu sistemlerle servis, yedek parça, periyodik bakım-onarım hizmetleri sunmaktadır.Firmamızın en aktif departmanı olan teknik servis departmanı satışını ve montajını yaptığımız ürünlerle ilgili her türlü teknik desteği vermekle sorumludur. Satış sonrası işletmeye alma, müşterinin teknik eğitimi, bakım-onarım ve periyodik servis sözleşmelerinin hazırlanması başlıca çalışma konularıdır.

Water Flow markalı ürünlerimizin satışını ve diğer marka ürünlerde meydana gelebilecek herhangi bir arızalanmadan dolayı gerekli olan her türlü yedek parçayı stoklarından temin etmektedir. Yerinde müdahalesi mümkün olmayan durumlarda ise; arızalı parça sökülerek servis merkezine getirilip kontrol ve testlerden geçirilir. Onarılabilecek durumda olan arızalı parçalar onarıldıktan sonra tekrar kullanılır, aksi durumda ise gerekli yedek parça değişimi yapılır.